Dlaczego KNAST?

Kilkunastoletnie doświadczenie naszych specjalistów to wcale nie główny atut naszej firmy. Przede wszystkim oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie księgowości, porad prawnych, czy windykacji należności. Jako jedni z nielicznych, oferujemy także usługi IT, czyli wdrożenia programów komputerowych służących do prowadzenia działalności (wystawianie faktur, prowadzenie magazynu, produkcji itp.). Pomagamy także w optymalizacji procesów biznesowych.

Zamów bezpłatną wizytę

W związku z rozpoczęciem naszej działalności w formie Kancelarii, gwarantujemy najniższą cenę obsługi przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Proponujemy kontakt w celu umówienia bezpłatnej, niezobowiązującej wizyty. Chętnie odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytanie.

Dostępne usługi

Oferujemy obsługę rachunkową największych spółek, opartych na pełnej księgowości (plan kont), ale także mniejszych, a nawet jednoosobowych firm, prowadzących książkę przychodów i rozchodów. Nie wymagamy dowozu dokumentów do naszego biura - to nasi mobilni konsultanci zjawią się w siedzibie Państwa firmy, dzięki czemu, Wasze dokumenty będą u nas zawsze na czas. Obniż koszty swojej księgowości. Podpisz umowę i otrzymaj netbooka.

Ofertę swoją kierujemy zwłaszcza do firm pracujących lub planujących pracować na Systemach Symfonia®. W takim wypadku jesteśmy w stanie zapewnić Państwu automatyczną integrację danych z naszym systemem księgowym, a co ważniejsze, obniżyć koszty zarówno obsługi księgowej jak i informatycznej. Nasi konsultanci przynajmniej raz w miesiącu pojawią się u Państwa, aby służyć poradą, czy skonfigurować system pod zmieniające się potrzeby Waszej firmy lub nowe przepisy.

Obrazek